نسل جدید و پیشرفته کفپوش های گرانولی رولی و پازلی، کفپوش درجا ریز می باشد. تولید و نصب کفپوش های درجاریز متفاوت با سایر کفپوش ها می باشد و به وسیله ماشین آلات مخصوص در محل مورد نظر اجرا و نصب می گردند. بنابراین به هزینه و صرف وقت و انرژی بیشتری نیاز دارد.

کفپوش درجا ریز:

 

کفپوش های درجا ریز نسل جدید کفپوش های گرانولی رولی و پازلی می باشند. ماده اصلی و سازنده کفپوش درجا ریز همانند کفپوش های گرانولی از گرانول دانه ای و لاستیکی می باشد. تفاوت های بارزی بین این دو نوع کفپوش وجود دارد اما تفاوت اصلی و عمده در نحوه تولید و نصب می باشد. با اینکه کفپوش های پازلی یا رولی را بدون کمک نصاب و یا چسب و پیچ و مهره می توان نصب کرد، کفپوش های درجا ریز این قابلیت را ندارند. برای نصب کفپوش های درجا ریز تجهیزات و نیروی کار حرفه ای نیاز است. در این مدل، ابتدا مواد کفپوش در کارخانه تولید می شود سپس به وسیله ماشین آلات مخصوصی که نمونه کوچک دستگاه نصب آسفالت می باشد به محل اجرا فرستاده می شود. این ماشین دارای امکانات میکسر( مخلوط کن مواد) و گرانول پاش می باشد. وظیفه میکسر ترکیب گرانول ها و چسب می باشد. پس از ترکیب کامل، این مواد از طریق گرانول پاش با قرار گرفتن در معرض حرارت و فشار، به آرامی و با دقت در محل مورد نظر ریخته می شود. در نهایت گرانول های ریخته شده روی زمین به وسیله یک غلتک تحت فشار قرار گرفته و مسطح شده می شوند. برخلاف کفپوش های پازلی یا رولی که به محض نصب قابل استفاده هستند، کفپوش درجا ریز به زمان بیشتری برای خشک شدن نیاز دارد تا قابل استفاده گردد.

 

 

تفاوت دیگر کفپوش های درجا ریز، سایز و ابعاد آن می باشد. کفپوش های گرانولی پازلی و رولی در ابعاد مشخصی تولید می شوند و مشتری بر این اساس سفارش خود را انجام می دهد اما کفپوش های درجا ریز ابعاد ثابت و مشخصی ندارند بلکه متناسب با مکانی که قرار است کفپوش شود، تولید و اجرا می شود. انواع مختلف طرح ها و اشکال مورد نظر مشتری را می توان به وسیله کفپوش های درجا ریز با رنگ های مختلف اجرا نمود و محدودیتی در طرح و رنگ وجود ندارد. زمین های بازی سرباز، پارک ها، زمین دو و میدانی، باشگاه های ورزشی و بدنسازی، حیاط مدارس و مهدکودک ها، مسیر های پیاده روی و ... بهترین مکان ها برای احداث کفپوش درجا ریز می باشند.

 

| نوشته مدیر سایت قائم | تاریخ ثبت 1396/12/18 - 19:44 | گروه آرشیو مطالب | آخرین ویرایش 1402/07/02 - 11:22 | 0 نظر | 2133 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
کفپوش های گرانولی

آسفالت رنگی شرکت توسعه ساخت قائم (زیبا - با دوام) تماس 32361713-023

آسفالت رنگی شرکت توسعه ساخت قائم ( مخترع و اولین تولید کننده پیگمنت آسفالت رنگی در ایران)

آسفالت رنگی شرکت توسعه ساخت قائم تماس 32361713- 023

آسفالت رنگی شرکت توسعه ساخت قائم

آسفالت قرمز

آسفالت رنگی شرکت توسعه ساخت قائم تماس 32361713- 023

پیشرو در فناوری آسفالت رنگی در ایران

spg به پایتخت رسید...

گواهینامه ها

اجرای آسفالت مقاوم SPG برای اولین بار در استان مازندران شهر آمل

اجرای آسفالت مقاوم SPG در ایلام

پایان عملیات اجرایی ترمیم باند فرودگاه سمنان

اجرای آسفالت مقاوم SPG در تهران - شهرداری منطقه 11

پروژه آسفالت رنگی سمنان

خدمات مشاوره

تحقیق و توسعه

سمنان - رنگی

زنجان

سمنان

بسطام

فایل تصویری

رسانه ها

کاتالوگ

دانلود اطلاعات

SPG قیر

MC SPG

SPG رنگی

SPG

محصولات

تماس با ما

اتمام موفقیت آمیز پل معلم سمنان

کیفیت، استقامت، زیبایی

آسفالت مقاوم spg

زئولیت zeolite

کفپوش های گرانولی

پیگمنت بتن و فرآورده های بتنی و کفپوش های لاستیکی

درباره ما

رنگ جدول خیابان

آسفالت های رنگی